V Česku máme volný trh s energií, což znamená, že každý spotřebitel má právo změnit nejen dodavatele elektřiny, ale i plynu. Pokud je spotřeba plynu ve vaší domácnosti vysoká, protože jej používáte nejen v kuchyni, ale také pro vytápění bytu, můžete správně předpokládat, že vaše účty jsou příliš vysoké. Včas tedy přemýšlejte o změně dodavatele plynu.

Srovnání dodavatelů plynu zdarma

Trh s poskytovateli plynu se rok od roku rozšiřuje. Množství společností poskytujících služby v oblasti prodeje plynu ztěžuje výběr správné nabídky a zabere to spoustu času. Srovnání cen plynu pomocí online kalkulačky je nástroj se kterým si během několika minut vyberete nejlepší nabídku. Porovnejte v klidu domova nabídky nejoblíbenějších prodejců plynu na jednom místě a navíc zcela zdarma. U vybrané nabídky si navíc můžete rovnou sjednat novou smlouvu a pohodlně tak přejít tam, kde vám nabídnou větší úspory.

Stránka pro porovnávání cen zemního plynu je navržena tak, aby pomohla uživatelům, kteří chtějí změnit dodavatele plynu, učinit informovanější rozhodnutí o takové změně. V Česku zatím není mnoho dodavatelů plynu, proto není výběr tak složitý.